Osoite. Brahenkatu 13 A 4 20100 turku

Puhelin. 0400 480854

Sähköposti. osastotoimitsija@sahko41.fi

Osaston puheenjohtaja: Tony Wallenius  puh. 040 7242735 tony.wallenius@sahko41.fi


Osaston sihteeri: Arto Tuominen puh. 050 3901127 arto.tuominen@sahko41.fi


Taloudenhoitaja: Petri Merisaari puh. 0500 953635 taloudenhoitaja@sahko41.fi


Osastotoimitsija Hannu Rauma puh. 0400 480854 osastotoimitsija@sahko41.fi


Talotekniikkajaosto: Markku Vilppola puh. 050 3534299 vilppola.markku1@outlook.com


Teollisuudenjaosto:  Sampsa Karhu puh. 050 4664503 sampsa.karhu@gmail.com


Nuoriso ja urheilujaosto: Patrick Sarja puh. 0442077299 nuoriso(at)sahko41.fi


Energia/Tietoliikennejaosto: Arto Marttila puh.  0400 848 862 arto.marttila@du-tec.fi


Työsuojelujaosto: Vesa Rautsala puh. 050 3901264 vesa.rautsala@caverion.com


Eläkeläisjaosto:  Hannu Valma puh. 040 5180664 hannu.valma@gmail.com

Osoite

Brahenkatu 13 A 4, 20100 Turku

Vastaamalla kysymykseen varmistamme, ettet ole robotti: